← Zpět na blog

4. narozeniny vrhu "A"


    1. 2025 jsme oslavili s naší Amy Minie a jejími ségrami a brášky 4. narozeniny.

FeeBee zase slavila přirozeně 4. rok od vyroděnin. Neskutečné, jak ten čas letí.

Oslava byla bujará, dort, dárky, okamžitě zničené nezničitelné hračky, vyvatění plyšáci, vykuchaná očička a pískátka, no zkrátka tak, jak to u bulíků obvykle bývá.

Přinášíme Vám pár fotek z oslavy a přidávám i gratulace od ostatních štěňátek, které se nám sešly na FB profilu paničky.

Přejeme všem našim bulíčkům hlavně zdraví, psí štěstí a nekonečnou pohodu, zábavu, oddané otroky a sluhy a spousty dobrot, hraček a lidských i zvířecích přátel. Happy birthday bulinky a bulíci. Milujeme Vás všechny.