← Zpět na blog

Dnes na programu: vážení, kontrola očiček, 1. odčervení


Milí páníčci, jistě jste zvědaví, co je u miminek nového. Tak moc toho není. Denní program miminek je poněkud jednotvárný, bumbat, spinkat, kakat, čůrat, spinkat, bumbat, spinkat, bumbat, spinkat, kakat, čůrat, spinkat …sám bych u toho usnul.

Ale dnes přeci jen trochu animačního programu pro chovance našeho ústavu:

– vážení, musím si na váhu dávat pořád větší a větší nádobu, no jsou to medvídci od Třeštice, rekordman je Akeemek, ten už má 988 g, dohromady mají už 7 kg !!!. Průměrný přírůstek ve 2 týdnech je 2,6 násobek porodní váhy.

– otevírání očiček, … zatím nevidno, jen Amy má levé očičko pootevřené, ostatní ten dnešní svět ještě vidět netouží, ani se nedivím, počkáme a uvidíme.

– červíci – první oficiální zdravotní procedura se obešla bez osobní návštěvy mimoušů u našeho úžasného pana veterináře. Pan doktor dal instrukce a pastu na odčervení, to preventivně kvůli zákeřným škrkavkám. Každé miminko dostalo do tlamky 0,5 ml pasty, zamlaskalo to, mňam mňam, ukázal se růžový jazýček a hotovo. Tak zase za 14 dnů bude další mňamka!

A to je vše, přátelé… jdeme bumbat, spinkat, kakat,… no však víte. No dobře, tak ještě pár nových fotek přidám.