Vrh "A"

12.5.2021, 0:50 - 9:45, 8 štěňátek, 5 holek a 3 kluci, všichni zdraví, ale jak se to vlastně přihodilo?

Jednou se potkali na výstavě u řeky Sázavy, ona Fiona FeeBee Kovrb-Bull, krásná, nevinná fenečka z Vysočiny .... a on, statný chlapák Ares z Libyňského vrchu,  mezi Brňáky zvaný Akeemek. No...  nebyla to láska na první pohled, co si budeme nalhávat, Fee se trochu styděla a raději by se viděla doma na gauči jak "vyvatí" 2179. plyšáka v pořadí, ale Akeemek neskrýval opravdový zájem ... ostatně jako u každé fenečky, kterou tam potkal. No nic jim to nebylo platné, vůbec netušili, že ty dvě kuplířky, totiž paničky obou, jsou už dááávno domluvené a kují pikle na další setkání s příčině závislými následky.

A tak se to stalo, přišla vhodná chvíle, ona, nic netušící, přijela za ním. On to věděl, měl informace z důvěryhodného zdroje, těšil se tak, že málem zbořil dům. Ona byla bláhová, myslela si, že budou hrát na honěnou na krásné zahradě, že zavraždí pár na smrt odsouzených, údajně nezničitelných, hraček. Předpokládala, že vyžebrá nějakou tu dobrotu a spokojená pojede domů. Kdepak Fee, matka Příroda zapracovala, kuplířky zatleskaly, přeskočila jiskra, přeskočilo ještě něco jiného z jednoho do druhého, a tady máte, vážení,  ty nádherné následky toho spojení, za které oběma rodičům moc děkujeme a nikdy je nepřestaneme milovat.

Poznámka autora: jestli přežiju okamžik, až si tohle paničky přečtou, tak budu přidávat fotky těch pišiši myšiši ňuňuňu bulíčků a bulinek dokud to půjde, tak se zase vraťte a potěšte své, pro bulíky bijící, SRDCE. Hrdý páníček.

Alisha Elene

1. z vrhu - fenečka - ZADÁNO

Adele Akira

2. z vrhu - fenečka - ZADÁNO

Amy Minie

3. z vrhu - fenečka - zůstává v našem chovu

Alvin Django

4. z vrhu - pejsek - ZADÁNO

Alfons 

5. z vrhu - pejsek - ZADÁNO

Akeem Atilla

6. z vrhu - pejsek - ZADÁNO

Abby Rubby

7.z vrhu - fenečka - ZADÁNO

Annabelle Shakira

8. z vrhu - fenečka - ZADÁNO


Malý bonus pro ty, kteří došli až sem, nejroztomilejší videa našeho prvního vrhu .. pozor na Vaše pumpičky :)